Mängud

Kuidas erineb “Far Cry: New Dawn” sarja eelmistest osadest?

15. veebruaril jõuab müügile “Far Cry” sarja uus mäng. “Far Cry: New Dawni” tegevus toimub küll samas maailmas, kus leidis aset “Far Cry 5”, aga aga mängu ennast on oluliselt muudetud. Kuidas?

Tuttav kaart uues kuues 

Mängu tegevus toimub 17 aastat pärast “Far Cry 5” lõpus toimunud tuumakatastroofi.

Tegevuspaigaks on tuttav Hope County, kuid tuumatalv on jätnud oma jälje nii maastikule kui loodusele. Peategelane juhib rühma ellujääjate laagrit, kuid rahulikku elu segab võimuahne pahalaste jõuk.

Uus neljajalgne semu

Sarnaselt eelmise osaga on ka “New Dawnis” peategelase abiliseks koer, kel seekord nimeks Timber.

Erinevalt eelmisest mängust saab kutsu nüüd sinuga kõigis sõidukites kaasa sõita. Neljajalgne sõber on suureks abiks ka erinevate  esemete otsimisel ja sinuni toomisel.

Laagrid töötavad teisiti

Pärast vaenlaste laagri vallutamist on sul võimalus muuta see enda toetajate tugipunktiks või materjalidest tühjaks pumbata ja maha jätta.

Peale laagri hülgamist tuleb see aga uuesti vallutada, sest vaenlased on selle uuesti vallutanud ja veelgi tugevamaks muutnud. Tugevamas laagris on ka rohkem väärtuslikke materjale, mida teisel ringil vallutama minnes omastada.

Pisut rollimängu

“Far Cry: New Dawn” pakub võimaluse võimalus relvi ehitada ja täiustada. Paremad relvad kuluvad marjaks ära kõrgetasemeliste vaenlastega madistamisel.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.