Mängud

Kummaline, aga tõsi: konsoolidel on nüüd saadaval realistlik simulaator mänguriarvutite ehitamisest

Konsooliomanikud saavad hakata endale virtuaalseid superarvuteid ehitama.Foto: Steam

Tundub, et konsooli- ja arvutimängurite vaheline igikestev vastasseis on lõpuks läbi saanud. Nüüd on PlayStation 4, Xbox One’i ja Nintendo Switchi peal saadaval “PC Building Simulator”. Konsoolidele on jõudnud teos, kus peab kokku panema mänguriarvuteid.

Esimese hooga võib tunduda tiba kummaline mängida konsoolil mängu arvutite ehitamisest, kuid tegelikult on “PC Building Simulator” täitsa asjalik teos. Kokku saab panna realistlikke mänguriarvuteid pärismaailmas eksisteerivate tehnikafirmade poolt toodetud juppidest.

Nende jaoks, kes ei soovi hommikust õhtuni ainult erinevaid raale kokku klopsida on “PC Building Simulatoris” olemas ka üksikmängijakampaania. Mängija kehastab tehnikut, kes peab hakkama majandama oma onu arvutipoodi ja täitma klientide tellimusi.

Alustatakse lihtsalt – vaja on korpuseid tolmust puhastada ja viirustest lahti saada. Hiljem saab juba kokku panna professionaalsete striimijate väärilisi parimate juppidega varustatud superarvuteid.

Nintendo Switchi, PlayStation 4 ja Xbox One’i kasutajad peavad “PC Building Simulatori” eest välja käima 18 eurot. Steamis on mäng saadaval 20 euroga.

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.