Mängud

Kummalisel kombel kasvab “Red Dead Online” veel kiiremini kui röögatult populaarne “GTA Online”

Kas "Red Dead Online" suudab "GTA Online'i" seljatada?Foto: Rockstar

Mängustuudio Rockstari sõnul kasvab vesterni “Red Dead Redemption 2” online-osis “Red Dead Online” kiiremini kui “GTA V” ülipopulaarne mitmikmäng “GTA Online”.

Rockstari emafirma Take-Two juhi Strauss Zelnicki sõnul on “Red Dead Online” edukam kui “GTA Online” oli samas staadiumis. Siiski, Zelnick ei täpsustanud, mis on selle edukuse mõõdupuu. Kas kasutajate hulk või teenitud tulu? Või mõlemad koos?

“GTA V” kontekstis on “Red Dead Online’i” edu tegelikult loogiline. Rockstar on juba varem üles ehitanud ühe populaarse netimängu ning “Red Dead Online’i” puhul suudeti vältida mitmeid “GTA Online’i” juures tehtud vigu.

Kuigi “Red Dead Online’il” läheb hästi, siis “Red Dead Redemption 2” tõenäoliselt “GTA V” üle ei müü. Eelmise aasta lõpus ilmunud vesterni on tänase seisuga müüdud 23 miljonit koopiat, kuid “GTA V” müüdi sama ajaperioodi jooksul 34 miljonit ühikut. Tänaseks on viimast “GTA-d” müüdud juba üle 110 miljoni koopia.

“Red Dead Redemption 2” on mänginud ka Geeniuse toimetus. Jakob Rosin proovis järgi, kuidas on pimedana virtuaalse kauboi elu elada.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.