Mängud

Kuni esmaspäevani saad tasuta proovida viirusest räsitud maailmas toimuvat mängu “The Division 2”

Washingtoni tänavad paari kuu pärast. Vabandust, "The Division 2"!Foto: Ubisoft

Mängud peaksid ju pakkuma ju võimalust mõneks ajaks reaalsusest põgenema, kuid “The Division 2” ei ole üks sellistest mängudest, vähemalt mitte praegu. Selles saad praegu ise tasuta veenduda, sest kuni esmaspäevani on “The Division 2” kõigil platvormidel tasuta proovitav.

Tasuta prooviperiood algas 24. septembril ja kestab kuni 28. septembrini. Järgmise nädala esmaspäeval kell 18 kaob “The Division 2” uuesti maksumüüri taha. Tasuta mängida on võimalik arvutil ning PlayStation 4 ja Xbox One’i konsoolidel. Arvutiversiooni leiad üles siit, konsoolidel saad mängu alla tirida PlayStationi või Xboxi e-poodidest.

“The Division 2” on tulistamismäng, mille tegevus toimub Washingtonis, mis on pärast viirusepuhangut kaosesse paisatud. Praegusel ajal võib seda näha kui düstoopilist tulevikunägemust või karmi ettevalmistust selleks, milline hakkab elu välja nägema mõne kuu pärast. Mängida on võimalik nii üksinda kui ka koos sõpradega ning see kehtib ka prooviperioodi kohta.

Kui sulle peaks “The Division 2” peale tasuta prooviperioodi lõppemist meeldima hakkama, siis hetkel on see ka suuresti alla hinnatud. Ubisofti poest saad arvutiversiooni 10 euroga, kuid PlayStationil on hind kukkunud lausa 5 euro juurde.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.