Mängud

Kuni tänase õhtuni saad häid tulistamismänge ja simulaatoreid enam kui poole odavamalt

Kasuta võimalust ja soeta soodsa hinnaga häid mänge.Foto: Ubisoft

Mängupoes Humble Bundle toimub veel loetud tunnid soodusmüük, mille raames saab suure allahindlusega kätte “Far Cry” seeria mänge ja mitmeid erinevaid simulaatoreid.

Näiteks “Far Cry 5” on 75% odavam ja maksab 15 eurot. Sama palju on alla hinnatud ka mängu “Gold Edition”, mille eest peab välja käima 22,49 eurot.

Seeria uusim mäng “Far Cry New Dawn” on hinnast kaotanud 60% ja maksab 18 eurot. “New Dawni” eriversiooni “Deluxe Editioni” saab kätte samuti 60% soodukaga, selle eest peab välja käima 22 eurot.

“Far Cry New Dawn”. Foto: Ubisoft

“Far Cry 5” baasversiooni ja “Far Cry New Dawn Deluxe Editioni” kogumik on 70% odavam ja maksab hetkel 30 eurot. “Far Cry 5 Gold Editioni” ja “New Dawn Deluxe Editioni” kogumiku eest maksad hetkel samuti 70% vähem, 36 eurot.

Soodsalt saab kätte ka vanemaid “Far Cry” mänge. Näiteks võrratu “Far Cry 3” maksab kõigest 8 eurot ja selle mängu veel võrratum laiendus “Blood Dragon” maksab 6 eurot.

Simulaatorite maailmas on 19,99 euro pealt 6,79 euro juurde kukkunud “Euro Truck Simulator 2” hind ja suuresti on alla hinnatud ka mitmed selle mängu laiendused. Näiteks Eesti teid sisaldav “Beyond the Baltic Sea” on 40% odavam ja maksab 10,79 eurot.

“Plague Inc: Evolved”.Foto: Ndemic Creations

40% soodsamalt saab kätte ka realistliku võidusõidusimulaatori “Assetto Corsa Cempetizione”, mis maksab 24 eurot. “Project Cars 2” on hinnast kaotanud 75% ja maksab 15 eurot ning “Motorsport Manager” on 80% odavam ja maksab 7 eurot. 60% odavamalt saad kätte ka koroonaviiruse tõttu laineid lööva mängu “Plague Inc: Evolved”.

Kõikidele “Far Cry” pakkumistele saad ise pilgu peale visata siin, simulaatorite soodukaid näed siit. Tasub meeles pidada, et sooduspakkumine saab läbi 10. veebruari õhtul kell 20.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.