Mängud

Kuni tänase õhtuni saad soodsalt sõjamänge, mis sobivad hästi sõpradega mängimiseks

Kui otsid sõpradega mängimiseks midagi uut, siis siit võid leida midagi sobivat.Foto: Ubisoft

Rubriiki toetab

Humble Bundle’i e-poes toimub soodusmüük, mis lõpeb Eesti aja järgi kell 20. Selle raames on muuseas võimsalt alla hinnatud mitmed “Ghost Reconi” seeria militaarmängud, mis sobivad ideaalselt koos kaaslastega mängimiseks.

Näiteks kõige uuema “Ghost Reconi” mängu alapealkirjaga “Breakpoint” saad praegu 60 euro asemel kätte 15 euroga. Võimsalt on alla hinnatud ka selle mängu eriversioonid – tavaliselt 120 eurot maksev kõikide lisadega “Ultimate Edition” antakse hetkel ära 30 euroga.

Suuresti on alla hinnatud ka vanem “Ghost Reconi” seeria mäng alapealkirjaga “Wildlands”, mis maksab hetkel samuti 15 eurot. Ka selle mängu eriversioonide hinnad on kukkunud tavapärasest oluliselt madalamale.

Soodsamalt saab kätte ka muid mänge peale “Ghost Reconi”. Näiteks esimene “The Division” on 67% odavam ja maksab 10 eurot, kuid erilist tähelepanu väärivad “Splinter Celli” mängud. Näiteks suurepärane “Splinter Cell: Chaos Theory” maksab praegu kõigest 2,49 eurot, sama kallis on ka natukene vähem suurepärane, kuid siiski hea “Splinter Cell: Double Agent”.

Nagu mainitud, siis soodukas lõpeb Eesti aja järgi kell 20. Kõikidele pakkumistele saad ise pilgu peale visata siin.

Muide, kui soodsamate asjade asemel meeldivad sulle rohkem täiesti tasuta asjad, siis kuni veel paari päeva jooksul saad Epicu mängupoest tasuta päriseks kaks head arvutimängu.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.