Mängud

Kurb, aga tõsi: “GTA 6” lähiajal oodata ei tasu

"GTA 6" jaoks otsitakse juba väidetavalt muusikat.Foto: Reddit

“GTA” seeria levitaja Take-Two Interactive’i majandusaruandest selgub, et kuigi hetkel töötatakse suure hulga uute mängude kallal, siis lähima aasta jooksul uut “GTA” mängu ei ilmu.

Take-Two tegevdirektori Strauss Zelnicki sõnul tuleb järgmine majandusaasta firmale rahulik ja uusi suuri mänge selle aja jooksul turule ei tooda. Selle asemel keskendutakse töös olevate projektie arendamisele ja “GTA Online’i” ning “Red Dead Online’i” arendamisele.

See tähendab, et enne järgmise aasta kevadet uut “GTA” seeria mängu kindlasti ei ilmu. Küll aga on uus “GTA” suure tõenäosusega üks nendest mängudest, mille kallal hetkel töötatakse. Sellele on vihjanud ka mitmed erinevad lekked.

Veel anti teada, et 2025. aastaks plaanitakse turule tuua 93 uut suuremat ja väiksemat videomängu. Neist 46 näol on tegu uhiuue intellektuaalomandiga ja 47 on uued mängud juba eksisteerivates frantsiisides.

Räägiti ka muljetavaldavatest numbritest. Röögatult edukas “GTA V” on tänaseks müüdud üle 130 miljoni koopia. “Red Dead Redemption 2” on jõudnud 31 miljoni mängijani.

“GTA 6” peame seega veidi veel ootama, kuid seda hoopi aitab leevendada igati suurepärane “GTA V”, mis on täna arvutil viimast päeva tasuta saadaval.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.