Mängud

Küsitlusest selgub, mida mängijad PlayStation 5 ja uuelt Xboxilt kõige enam ootavad

Xbox Series X ja LetsGoDigitali loodud PlayStation 5 arenduskonsooli mudel.Fotod: Microsoft/LetsGoDigital

“Mortal Kombati” kodustuudios töötav mänguarendaja Ed Boon küsis Twitteris, mida peavad inimesed järgmise põlvkonna konsoolide puhul kõige olulisemaks. Selgus, et kõige tähtsamaks faktoriks peetakse uute mängumasinate hinda.

Booni küsimusele vastas üle 50 000 inimese, kellest 38% pidasid kõige olulisemaks faktoriks hinda. 30% vastanutest oli tähtis, et uued konsoolid oleksid tagasiühilduvad ja jooksutaksid vanemaid mänge.

Kuigi konsoolitootjad panevad pildiilule suurt rõhku, siis paremat graafikat pidasid PlayStation 5 ja Xbox Series X-i puhul kõige tähtsamaks 19% vastanutest. Kõigest 13% jaoks olid olulised eksklusiivsed mängud. See on kindlasti hea uudis Microsoftile, kuna järgmine Xbox ilmub ilma eksklusiivsete teosteta.

Veel ei ole teada, kui palju järgmise põlvkonna konsoolid maksma hakkavad. Kuulu järgi on Sonyl raskusi PlayStation 5 hinna madalal hoidmisega ning selle konsooli hind võib kerkida 500 dollarini.

Sony finantsjuht mainis hiljuti, et PlayStation 5 avalikustatakse PlayStation 4 sarnases ajaaknas, seega võib-olla veel veebruarikuu jooksul. Hetkel on mitmed PlayStationi populaarseimad hitid ka suuresti alla hinnatud.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.