Mängud

“League of Legendsi” Auto Chess on vallutanud Twitchi

Kas Auto Chess toob "League of Legendsi" tagasi peavoolu?Foto: Kotaku

Rubriiki toetab

Tundub, et selle aasta populaarseimaks asjaks on saanud Auto Chessi mängulaadid, mille “League of Legendsi” adaptsioon on üle võtnud striimimise saidi Twitchi.

Auto Chess on mängulaad, kus mängijad kulutavad kulda, et osta kangelasi, keda saab strateegiliselt paari panna teiste tegelastega. Kombineerides neid, suurendad sa nende võimeid. Iga raund lähevad sinu kangelased vastastega võitlusesse. Ja nii kordamööda, kuni on alles ainult üks.

Isegi Valve lasi välja oma Auto Chessi mängu, nimega “Dota Underlords”. Ja nüüd Rioti “League of Legendsi” teemaline malemäng on üle võtnud Twitchi täielikult. “Teamfight Tactics” on olnud esimesel kohal avaldamise kuupäevast saadik.

Kirjutamise ajal on mängul Twitchis vaatajaid 105 000, tehes ära teisele kohale “Fortnite”, millel on 70 000 vaatajat. Kuid see väga palju ei üllata meid, kuna “League of Legends” ise on tavaliselt seal tipus vaatajate poolest ja arvatavasti need vaatajad on tulnud uuemat ja huvitavamat asja kaema.

Suur tõenäosus on see, et paari päeva või nädala pärast “Teamfight Tacticsit” seal tipus enam ei ole. Mängul on hetkel hoogu, kuid ta on alles beataversioonis ja näha on, et mäng pole veel päris valmis.

Ja arvatavasti kui tuleb mingisugune uus Auto Chessi mäng, siis teeb see eelkäijale šahmat (no tegelt seda ta ei saa teha, kuna nad siiski pole malemängud).

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.