Mängud

Lehvita rahale aidaa! Lekkisid Steami suvise hiiglasliku soodusmüügi kuupäevad

Steami boss Gabe Newell nalja ei mõista.Foto: Dexerto

Mängumaailmas on suvi põuaperiood, mil uusi ja huvitavaid mänge näeb sama harva nagu head ilma jaanipäeval. Siiski, Steam on välja mõelnud kavala viisi, kuidas mängijatelt ka suvel raha kätte saada. Selleks on muidugi suur suvine soodusmüük!

Sel aastal alustab Steam sinu legaalse paljaks röövimisega 25. juunil. Suur soodukas kestab kaks nädalat ja lõppeb 9. juulil. Sellest ajast peaks piisama, et saaksid enda Steami kataloogi juurde osta kümneid ja kümneid mänge, millest suurt osa sa tõenäoliselt kunagi isegi ei käivita.

Siiski, ostlejale, kes suudab ennast talitseda on Steami soodukas hea võimalus saada odava hinnaga kätte mänge, mida on juba pikalt mängida soovitud. Näiteks kui see mäng alla hinnatakse, siis kavatsen mina üles korjata mõistatusmängu “Return of the Obra Dinn”. Olen sellest kuulnud palju head, aga mängida (väga palju) ei ole veel jõudnud.

Aga ühesõnaga, juuni lõpus pane rahakott seifi kinni või anna mõne kalgi südamega usaldusisiku kätte hoiule. Vastasel juhul ei pruugi sügiskartuli ostmiseks kontole piisavalt raha alles jääda.

Samas, kui me kõik väga usinalt kulutame, siis ehk ei peagi Steami boss Gabe Newell enam tulevikus Hiinas alukamodellina haltuurat tegema.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.