Mängud

3 mängu, mis on PlayStation 4 omanikele kohustuslikud

Ilma nende mängudeta on PlayStation 4 nagu muna ilma soolata.Foto: Naughty Dog

Kas soetasid hiljuti PlayStation 4 või üritad välja nuputada, mida järgmiseks mängida? Sel juhul oled sattunud õigesse kohta, sest all toome välja 3 mängu, mis võiks olemas olla igal PlayStation 4 omanikul.

God of War

2018. aastal ilmunud eepiline ja brutaalne “God of War” on üks kaunimaid konsoolimänge, mis eales loodud. Kuigi põhimõtteliselt on tegu järjega varasematele seeria mängudele, siis narratiivselt on see teos uue loo algus ja sobib hästi ka neile, kes pole varasemaid osi mänginud.

Mängu peategelane Kratos jätab maha Kreeka panteoni ja leiab ennast nüüd Skandinaaviast, kus ootavad ees uued verejanulised jumalad. “God of Wari” virtuaalne põhjala on hingematvalt kaunis ja mängu märul on tõsiselt nauditav, kuid kõige selle sees peidab ennast siiralt liigutav lugu isadusest ja suureks sirgumisest.

Ja kui see kõik sind veel veennud ei ole, siis erinevalt Eestist on “God of Waris” vähemalt lumi maas.

Marvel’s Spider-Man

Sa oled New Yorkis pahasid nahutav Ämblikmees, kes vihiseb kaelamurdval kiirusel pilvelõhkujate suunas võrgunööre heites läbi Manhattani tänavate. Mitte ükski teine videomäng ei pane sind ennast tundma nagu Marveli koomiksitest tuntud võrguheitja.

Kas oled mänginud “Batman Arkhami” seeria mänge? Sel juhul on “Spider-Mani” võitlussüsteem sulle tuttav. Ämblikmehe oskusi saab kogemuspunktide eest uuendada ning võimalik on lahti lukustada suurel hulgal erinevaid kostüüme. Ja läbi linna tuhisemine ei muutu kunagi tüütuks, seda võibki ennast tegema unustada.

The Last of Us Remastered

“The Last of Us” ilmus 2013. aastal PlayStation 3 peal ning aasta hiljem müügile tulnud “The Last of Us Remastered” on selle mängu PlayStation 4 jaoks moderniseeritud uusversioon. Miks osta nii vana mängu 2020. aastal?

“The Last of Usi” peetakse üheks aegade parimaks videomänguks, millest on tänaseks saanud PlayStationi DNA keskne osa. On vähe teisi mänge, mis suudavad edasi anda sama liigutava loo nii siiralt inimlike tegelastega. Ja kui sa selle praegu läbi teed, siis oled valmis, kui aprillis ilmub “The Last of Us: Part 2”.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses