Mängud

Leke: aasta lõpus ilmub kaks uut Xboxi, mis on mõlemad üllatavalt odavad

Xbox Series X-i oleme juba näinud, kuid milline võiks välja näha teine uus Xbox?Foto: Microsoft/imgur

Lekitaja, kes on varasemalt paljastanud Microsofti plaanide kohta korrektset infot, väidab, et lisaks Xbox Series X-ile jõuab müügile ka teine Xboxi konsool, mis tuleb Series X-ist poole odavam.

Teise uue konsooli nimi on väidetavalt Xbox Series S ning tegu oleks plaadimängijata masinaga, mis striimiks mänge Microsofti pilveteenuse xCloud vahendusel. Lekke kohaselt on Microsoft valmis Series X-i müüma 400 dollariga, mis teeks Series S-i hinnaks kõigest 200 dollarit. Lekitaja väidab ka, et Sony plaanib PlayStation 5 müügile tuua 500-600 dollariga.

Kui see hinnainfo peaks tõele vastama, siis on nii Xbox Series X kui ka Series S üllatavalt odavad masinad. Äss Microsofti varrukas on aga ülimalt edukas Game Pass mänguteenus, millest teenitud tulu võimaldaks firmal konsoole müüa teatava kahjumiga.

Xbox Series X. Foto: Microsoft

Lekitaja väidab, et Xbox Series S kuulutatakse välja juulisse plaanitud suurel pressiüritusel, kus avalikustatakse ka uute Xboxide hinnad. Väidetakse ka, et Series S ei hakka võimsama Series X-i kõrval mängima teist viiulit. Microsoft soovib kuulu järgi saada mängude striimimise Netflixiks ning odavam digitaalne konsool koos uuendusliku xCloud teenusega võimaldab neil jõuda varasemast laiema publikuni.

Hetkel on Microsoft ametlikult välja kuulutanud Xbox Series X-i, mis jõuab müügile aasta lõpus. Paberil on uus Xbox võimsam kui PlayStation 5, kuid Sony konsooli sees on peidus väidetavalt revolutsiooniliselt kiire SSD, millele Xbox vastu ei saa.

Hiljuti võisid Amazoni kaudu lekkida ka PlayStation 5 erinevate versioonide hinnad, mis ei olegi eriti krõbedad.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.