Mängud

Leke: “Fortnite” saabki varsti täiesti uue kaardi ja mitmeid teisi olulisi uuendusi

Suured uuendused peaksid mängu jõudma juba üsna varsti.Foto: Forbes

Rubriiki toetab

Uue lekke kohaselt võivad septembri lõpus liikvele läinud kõlakad “Fortnite’i” uhiuue kaardi kohta tõele vastata, kuid tundub, et mängu plaanitakse lisada ka veesõidukid.

Värske info pärineb Itaalia App Store’i kaudu lekkinud pildilt, millel väidetakse, et peagi algab “Fortnite’i” teine peatükk. Pildil kujutatakse uue ilmega kaarti, millel olevatel jõgedel saab näha kihutavaid mootorpaate.

Itaalia App Sotre’ist lekkinud pilt näitab uhiuut kaarti.Foto: wccftech

Tõenäoliselt jõuavad uuendused “Fortnite’i” järgmise hooaja alguses. Praegu käib mängu 10. hooaeg, mis peaks lõpule jõudma 13. oktoobril. Kui kuuldused uuest kaardist vastavad tõele, siis see võib kohale jõuda juba üsna varsti.

Juba on teada, et järgmisel hooajal lisatakse “Fortnite’i” veel kaks suuremat uuendust: mängijaid hakatakse kokku sobitama sarnase oskustasemega mängijatega ning “Fortnite’i” lisatakse arvuti kontrollitud tegelased ehk botid.

Hiljuti kaevati “Fortnite’i” arendaja Epic Games Kanadas kohtusse, kuna väidetavalt kasutati mängu loomisel psühholoogide abi, et muuta see võimalikult sõltuvust tekitavaks.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.