Mängud

Leke: järgmine “Assassin’s Creedi” mäng tuleb Eestile väga lähedale

"Tundub, et Assassin's Creed" läheb põhjalasse.Foto: Reddit

Uus “Assassin’s Creedi” infoleke näib kinnitavat varasemat infot, et seeria järgmine mäng keskendub viikingitele ja selle tegevus toimub Skandinaavias.

Internetti lekkis järgmise “Assassin’s Creedi” mängu Xboxi achievementide nimekiri, mille kohaselt saab mängu alapealkirjaks “Valhalla”. Kuna leke pärineb 4chani foorumist, siis tasub sellesse suhtuda skepsisega, kuid sealt on varem lekkinud ka korrektset informatsiooni.

Lekkest selgub, et sarnaselt seeria eelmiste osade “Originsi” ja “Odyssey’ga” saab on ka “Valhallas” oluline roll mütoloogial. Väidetavalt on mängijal võimalik külastada allilma ja võidelda mereeluka Krakeniga. Viidatakse ka mütoloogilisele Vedrfolnirile, kellest võib saada eelmistele mängudele sarnaselt mängijat abistav kull.

Veel mainitakse võimalusi käia rüüsteretkedel ning räägitakse asulate arendamisest ja uuendamisest. Leidub ka vihjeid varasematele “Assassin’s Creedi” seeria mängudele.

“Assassin’s Creedi” mängudel on leketega õnnetu ajalugu, seega võib kõnealune info ka tõeseks osutuda. Kui nii, siis kes teab – ehk saame ka Eesti rannikule rüüsteretki korraldada.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.