Mängud

Leke: PlayStation 5 saame tõenäoliselt ostma hakata kahe nädala pärast

Varasemalt on Eestis olnud võimalik eeltellida ainult kallimat PlayStation 5 konsooli.Foto: Sony

Värske leke väidab, et Sony plaanib avada enda järgmise põlvkonna mängukonsooli eelmüügi juba paari nädala pärast, 9. septembril.

See info pärineb Twitteri kasutajalt @IronManPS5, kes on varasemalt lekitanud korrektset infot nii PlayStation 5 kui ka muude Sony toodete kohta.

Väidetavalt on Sony turunduse keskne osa PlayStationi brändi 25. sünnipäev. Kõige esimene PlayStation jõudis Põhja-Ameerikas müügile 1995. aasta 9. septembril. Kuulu järgi plaanib Sony seetõttu PlayStation 5 eelmüügi avada samal päeval 25 aastat hiljem.

Sony ei ole kõnealust leket mõistagi kinnitanud, kuid ei oleks eriti üllatav kui PlayStation 5 saaks tõepoolest hakata 9. septembril eeltellima. Uue põlvkonna konsoolid ilmuvad suure tõenäosusega novembris, mis tähendab, et Sony ja Microsoft peavad varsti PlayStation 5 ja Xbox Series X-i müügiga alustama. Septembri alguses eelmüügi avamine jätaks Sonyle umbes kaks kuud aega, et valmistuda konsooli ilmumiseks.

Hiljuti täpsustas Sony, millised PlayStation 4 lisaseadmed ühilduvad PlayStation 5-ga. Mõne päeva eest nägime ka esimest järgmise PlayStationi reklaamklippi.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.