Mängud

Lekked viitavad aina kindlamalt: “Red Dead Redemption 2” võib siiski arvutile jõuda

Eelmisel aastal ilmunud "Red Dead Redemption 2" purustas mitmeid müügirekordeid ja võeti fännide ning kriitikute poolt soojalt vastu.Foto: Rockstar

Koodikaevandajad on leidnud “Red Dead Redemption 2” arendaja Rockstari veebilehelt vihje, mis viitab sellele, et vestern võib ühel heal päeval siiski arvutimängijateni jõuda.

Rockstari mängukeskkonna Social Clubi koodiridadest avastati huvitav tekstijupp: RDR2_PC_Accomplishments:’Accomplishments. See vähemalt viitab sellele, et stuudios ei ole “Red Dead Redemption 2” PC-versiooni täiesti ära unustatud.

Spekuleeritakse, et sõna Accomplishments on mängu arvutiversiooni vaste PlayStationi trofeedele ja Xboxi Achievementitele, mida muide koodis samuti mainitakse. Terve kõnealuse koodijadaga saavad soovijad tutvuda siin.

See ei tähenda kindlasti seda, et “Red Dead Redemption 2” PC-versioon päriselt ka eksisteerib. On võimalik, et Social Clubile on eos loodud potentsiaalse arvutiversiooni tugi juhuks, kui see peaks kunagi reaalsuseks saama. Samas, loota ju võib.

Rockstaril on kombeks enda mängude PC-versioonidega pikalt viivitada. 2013. aastal ilmunud “GTA V” saabus arvutile umbkaudu poolteist aastat pärast debüüti konsoolidel. Kui Rockstar plaanib samas tempos jätkata, siis võib “Red Dead Redemption 2” arvutiversioon kohale jõuda järgmisel aastal.

Kõlakaid “Red Dead Redemption 2” PC-versioonist oleme kuulnud ka varem. Maikuus ilmus ühe Rockstari arendaja Linkedini profiilile märge, et ta on töötanud vesterni arvutiversiooni kallal. Pärast selle avalikuks tulemist kadus vihje PC-versioonile profiililt kibekiiresti.

Ka Geeniuse toimetuses on “Red Dead Redemption 2” proovitud. Jakob Rosin katsetas, kuidas on võimalik Metsikus Läänes pimedana hakkama saada.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.