Mängud

Lekkinud fotod: kas selline hakkab välja nägema “GTA VI”?

Näeb "GTA" moodi välja küll.Foto: Dexerto

Eile postitati Redditisse pildid, mis pärinevad väidetavalt veel väljakuulutamata mängust “GTA VI”.

Nii fotod kui ka need postitanud konto kustutati Redditist kiiresti, kuid väidetavalt järgmisest “GTAst” pärit pildid on erinevates internetifoorumites jätkuvalt olemas.

Lekke keskmes on kolm mobiiltelefoniga tehtud fotot ja piltidel nähtavalt telekaekraanil jookseb väidetavalt “GTA VI”. Tundub, et esimesed kaks pilti võivad olla pärit vahevideost – näidatakse autos istuvat päikeseprille kandvat meest ja vihmas seisvat politseiautot.

Kas see võib olla järgmise “GTA” peategelane?Foto: Dexerto

Politseiauto vihmavalangus.Foto: Dexerto

Kõige enam meenutab “GTA-d” aga viimane lekkinud foto, millel on olemas tuttavad kasutajaliidese elemendid ja mis näib kujutavat reaalset mängupilti. Näeme maandumisrajal takseerivat lennukit ja ekraani all vasakus nurgas tuttavat ümmargust kaarti.

Ümmargune kaart meenutab väga “GTAd”.Foto: Dexerto

Rockstar ei ole lekke autentsust kinnitanud ja mõistagi tasub ülalolevatesse fotodesse suhtuda skepsisega. Sel aastal oleme juba “GTA VI” leketega korralikult vastu näppe saanud – mõne aja eest paisati internetti järgmise “GTA” kohta suur hulk detaile, mis osutusid paraku võltsinguks.

“GTA V” ilmus 2013. aastal, käesoleva konsooligeneratsiooni alguses. Järgmise põlvkonna mängukonsoolid peaksid ilmuma järgmisel aastal ja ei ole mõeldamatu, uue tehnoloogiaga tuleb kaasa ka uus “GTA”.

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.