Mängud

Lekkinud info põhjal loodud PlayStation 5 disain näeb välja väga realistlik

Kas PlayStation 5 arenduskomplekti põhjal saab järeldada, milline hakkab välja nägema lõplik konsool?Foto: Dan K Twitteri konto kuvatõmmis

Mäletate neid veidraid PlayStation 5 arenduskomplekte, mille fotod eelmisel suvel lekkisid? Nüüd on neid aluseks võttes loodud 3D mudel sellest, milline võib hakata välja nägema lõplik PlayStation 5 konsool.

Dan Kuhl võttis enda PlayStation 5 versiooni aluseks Sony järgmise kooli kummaliselt futuristliku ilmega arenduskomplektid.

PlayStation 5 arenduskomplekt on pannud paljud kulmu kergitama.Foto: Eurogameri kuvatõmmis

Kuigi lõplik PlayStation 5 selline välja nägema ei hakka ja arenduskonsooli veidral disainil on üks loogiline põhjus, siis arvab Kuhl, et arenduskomplekti ilme mõjutab PlayStation 5 turuversiooni väljanägemist.

Eriti meta on muidugi see, et Kuhl lõi enda PlayStation 5 mudeli detsembris PlayStation 4 peale ilmunud mängus “Dreams”. See on laialdaste võimalustega mängudisainitööriistade kogumik, mis lubab luua näiteks realistlikke 3D mudeleid, kuid ka näiteks enda mänge.

Võrreldes PlayStation 5 arenduskomplekti hallide toonidega on Kuhli versioon must, mis läheb kokku varasemate PlayStationi konsoolide ilmega. Arenduskomplekti keskel olev V-kujuline ava on kinni kaetud, kuid jätkuvalt selgelt nähtav. Kuhli konsooli taga on näha ka arenduskomplektil olemas olevad õhuavad.

Mõistagi ei ole see PlayStation 5 ametlik disain, kuid arenduskomplekti põhjal loodud mõtteharjutusena on see üsna efetkiivne. Ma küll kahtlen, et lõplik PlayStation 5 jõuab müügile nii paljude säravate tulukestega, aga elame-näeme.

Kui tahad saada põhjalikku ülevaadet PlayStation 5 kohta, siis siit leiad kogu info, mida me Sony järgmise konsooli kohta teame.

Arenduskomplekti kesksed elemendid on sellel PlayStation 5 versioonil jätkuvalt olemas.Foto: Dan K Twitteri konto kuvatõmmis

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.