Mängud

Lekkinud info põhjal loodud PlayStation 5 disain näeb välja väga realistlik

Kas PlayStation 5 arenduskomplekti põhjal saab järeldada, milline hakkab välja nägema lõplik konsool?Foto: Dan K Twitteri konto kuvatõmmis

Mäletate neid veidraid PlayStation 5 arenduskomplekte, mille fotod eelmisel suvel lekkisid? Nüüd on neid aluseks võttes loodud 3D mudel sellest, milline võib hakata välja nägema lõplik PlayStation 5 konsool.

Dan Kuhl võttis enda PlayStation 5 versiooni aluseks Sony järgmise kooli kummaliselt futuristliku ilmega arenduskomplektid.

PlayStation 5 arenduskomplekt on pannud paljud kulmu kergitama.Foto: Eurogameri kuvatõmmis

Kuigi lõplik PlayStation 5 selline välja nägema ei hakka ja arenduskonsooli veidral disainil on üks loogiline põhjus, siis arvab Kuhl, et arenduskomplekti ilme mõjutab PlayStation 5 turuversiooni väljanägemist.

Eriti meta on muidugi see, et Kuhl lõi enda PlayStation 5 mudeli detsembris PlayStation 4 peale ilmunud mängus “Dreams”. See on laialdaste võimalustega mängudisainitööriistade kogumik, mis lubab luua näiteks realistlikke 3D mudeleid, kuid ka näiteks enda mänge.

Võrreldes PlayStation 5 arenduskomplekti hallide toonidega on Kuhli versioon must, mis läheb kokku varasemate PlayStationi konsoolide ilmega. Arenduskomplekti keskel olev V-kujuline ava on kinni kaetud, kuid jätkuvalt selgelt nähtav. Kuhli konsooli taga on näha ka arenduskomplektil olemas olevad õhuavad.

Mõistagi ei ole see PlayStation 5 ametlik disain, kuid arenduskomplekti põhjal loodud mõtteharjutusena on see üsna efetkiivne. Ma küll kahtlen, et lõplik PlayStation 5 jõuab müügile nii paljude säravate tulukestega, aga elame-näeme.

Kui tahad saada põhjalikku ülevaadet PlayStation 5 kohta, siis siit leiad kogu info, mida me Sony järgmise konsooli kohta teame.

Arenduskomplekti kesksed elemendid on sellel PlayStation 5 versioonil jätkuvalt olemas.Foto: Dan K Twitteri konto kuvatõmmis

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.