Mängud

Lekkis aasta lõpus ilmuva “Call of Duty” mängu nimi ja see kõlab väga tuttavalt

Meeldiv taas kohtuda, "Modern Warfare"!Foto: Activision

Selle aasta lõpus poelettidele jõudev “Call of Duty” mäng saab nimeks “Call of Duty: Modern Warfare”. Ei, mitte “Modern Warfare 4”. Lihtsalt “Modern Warfare”.

On ju igati loogiline, et kõige esimene “Modern Warfare’i” seeria mäng kandis nime “Call of Duty 4: Modern Warfare” ja seeria neljas osa ilmub “Call of Duty: Modern Warfare’i” nime all. Okei, miks ka mitte.

Tänavuse “Call of Duty” nime lekitas Twitteri vahendusel juutuuber LongSensation. Mänguseeria levitaja Activision on uusimat “Call of Dutyt” viimaste nädalate jooksul sisuloojatele ja suunamudijatele näidanud, seega leke on igati ootuspärane.

Kotaku andmeil on “Call of Duty” siseeluga tuttavad inimesed kinnitanud, et lekkinud informatsioon on tõene. Väidetavalt keskendutakse mängus rusuvatele emotsionaalsetele hetkedele ja eeskuju võetakse “Modern Warfare 2” kurikuulsast “No Russian” missioonist, kus terroristide gruppi imbunud mängijal oli võimalus tappa tsiviilisikuid.

Kuigi tundub, et tänavuse “Call of Duty’ga” kõik laabub, siis järgmise aasta mängu ümber on tekkinud korralik segadus. Äsja anti teada, et arendajate vaheliste sisepingete tõttu võtab mängu arendamise üle uus stuudio.

Veel on hetkel töös mobiilimäng “Call of Duty Mobile”, millega tuleb kaasa ka Battle Royale mängulaad. Esimeste detailide põhjal tundub see üsna igav.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.