Mängud

Majandusaruanne vihjab, et “GTA VI” ilmub tõenäoliselt kolme aasta pärast

Kas "GTA VI" võib ilmuda 2023. aastal?Foto: imgur

“GTA” mängude arendusstuudio Rockstari emafirma Take-Two hiljutised majandusdokumendid annavad aimu, et “GTA VI” võib näha ilmavalgust 2023. aastal.

Spekulatsioonide aluseks on USA riigiorganitele esitatud Take-Two majandusdokumendid, millest selgub, et 2023/2024 majandusaastal, mis kestab 2023. aasta aprillist kuni 2024. aasta märtsi lõpuni, kavatseb Take-Two reklaamile kulutada üle 89 miljoni dollari. Firma tavapärane reklaamieelarve on umbes 40 miljonit aastas.

Take-Two plaanib 2023. aasta reklaamile tohutult raha kulutada. Foto: engadget

Take-Two mängudest on “GTA” ainus, mis suudaks põhjendada reklaamieelarve nii drastilist hüpet. Ka majandusanalüütik Jeff Cohen väidab, reklaamirahade hüppeline kasv on varem ette kuulutanud suurte mängude tulekut.

“Me ei tea, mida see (majandusaruanne, toim.) täpselt tähendab, kuid on tähelepanuväärne, et reklaamieelarve suurenemine ennustas täpselt ette “Red Dead Redemption 2″ juba enne mängu ametlikku avalikustamist,” selgitas Cohen.

Take-Two president kinnitas hiljuti, et lähima aasta jooksul “GTA VI” kindlasti ei ilmu ja firma majandusaruanne näib seda kinnitavat. 2023 tundub seega igati loogiline.

“GTA VI” oodates viska pilk peale ka sellele “GTA V” graafikauuendusele, mis teeb mängu mitmetest uhiuutest arvutimängudest kaunimaks.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.