Mängud

Mängudiilid: “Red Dead Redemption 2”, “Borderlands 3” ja teised hitid mustal reedel hea hinnaga

"Red Dead Redemption 2" ja "Borderlands 3" on hetkel saadaval soodsa hinnaga.Fotod: Rockstar Games/2K

Lisaks Steamile ja Green Man Gamingule leiab musta reede raames soodsaid videomänge ka Humble Bundle’ist, kus mitmed viimaste aastate suurimad hitid on korralikult alla hinnatud.

Hiljuti arvutile jõudnud “Red Dead Redemption 2” erinevad versioonid on hinnast kaotanud 20-25%. Baasversiooni saab kätte 48 euroga, kõige kallima “Ultimate Editioni” 67,49 euroga.

Tahad kõmmutada? Tulistamismäng “Borderlands 3” on hinnast kaotanud 33% ja maksab 40 eurot. 67% odavam on “Rage 2”, mille eest peab välja käima 19,79 eurot. “Far Cry 5” on 75% odavam ja maksab 15 eurot ning “Far Cry New Dawn” alla hinnatud 60% ja maksab hetkel. “Battlefield V” hind on kukkunud samuti 60% ja selle eest peab praegu maksma 16 eurot. Eelmise aasta “Call of Duty: Black Ops IV” saad kätte 60% sooduka 24 euroga ja 2016. aasta “Doom” maksab kõigest 6 eurot.

“Resident Evil 2” uusversioonile ennustatakse aasta lõpus mänguauhindadel edu.Foto: Capcom

Sa pole veel mänginud erinevaid sellel aastal ilmunud kõrgelt hinnatud mänge? Sel juhul võta teatavaks, et “Sekiro: Shadows Die Twice” on 35% odavam ja maksab 39 eurot, “Resident Evil 2” uusversioon ja “Devil May Cry 5” maksavad 67% hinnaalandusega 19,79 eurot, “The Outer Worlds” on 25% odavam ja maksab 45 eurot, “Code Vein Digital Deluxe Editioni” saab kätte 25% odavamalt 49 euroga ning 55% allahindlusega maksab “Metro Exodus Gold Edition” 29,24 eurot.

Kõikidele Humble Bundle’i musta reede sooduspakkumistest saad ülevaate siin. Eesti poodides pakutakse aga maailma võimsamat mängukonsooli haruldaselt hea hinnaga ning ultramodernse televiisori saab kätte 5000 eurot odavamalt.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.