Mängud

Mida Geeniuse toimetus koduses karantiinis mängib?

Jah, me mängime ikka veel "RuneScape'i". Mis siis?Foto: Jagex

Rubriiki toetab

Koroona on Geeniuse toimetuse sulgenud koduseinte vahele, kus kõiksugu ahvatlevad arvutid, konsoolid ja muud mängud on alati käe-jala ulatuses. Töö selle pärast tegemata ei jää, aga patt oleks ju ka meelelahutuse arvelt liialt kokku hoida.

Sestap uurisin enda kodustelt kolleegidelt, milliste mängude seltsis nad nelja seina vahel viiruse möödumist ootavad. Kes teab, äkki leiad siit häid soovitusi, mida ise järgmiseks proovida.

Autogeeniuse kaasautor Terko Veensalu on käsile võtnud Ott Tänaku simulaatori “WRC 8” ja rallimängu “Dirt Rally 2.0”, mida ta sõidab ka EVAL-i liigas. Sarnasel lainel on ka Karl-Erik Idasaar, kelle arvutist leiab ainult ühe mängu – “Need for Speed Underground 2”.

WRC 8. Foto: Bigben Interactive

Sisuturunduse toimetaja Joonas Alliksaar on kodusel režiimil korterikaaslasega, kellega koos madistatakse Battle Royale mängus “Apex Legends”, sekka ka paar raundi “CS:GO-d”. Vahel tiksub Joonase teisel monitoril ka vanakooli “RuneScape”. Battle Royale’i lainel on ka Kristjan-Ats Mägi, kelle valik on langenud äsja ilmunud “Call of Duty: Warzone’ile”.

Rahageeniuse isand Märt Belkin valis tüünes karantiini- ja katkumeeleolus esimese “Dishonoredi”, mis tal aastaid tagasi pooleli jäi. Tema teine meelelahutus on “Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter”, sest koos elukaaslasega müsteeriumite lahendamine on mõnus karantiinitegevus. Kõrvale stressi leevendamiseks on Märdil ka “Gwent”, mis on tema sõnul parim online-kaardimäng turul.

Dishonored. Foto: Bethesda Softworks

Martinid on kollektiivselt “Doomi” lainel – Geeniuse peatoimetaja Martin Mets mängib kiirete “CS:GO” matšide kõrvale “Doom 64” uusversiooni ja siinkirjutaja naudib “Animal Crossing: New Horizonsiga” paralleelselt “Doom Eternalit”. Anna-Liisa Mets Kodugeeniusest mängib aga õhtuti lastega “Saboteuri” kaardimängu.

Autogeeniuse toimetaja Tarmo Tähepõld peab praegu valitsevat kaost eriti jubedaks ja põgeneb virtuaalreaalsusesse, mängides VR-is “Superhoti”. Vahel proovib ta lastega “Star Wars: Battlefront II” ning minuni jõudnud uue kuuma info kohaselt on Tarmo pannud ka ühe “Forza” mängu tõmbama. Hoiame teid kindlasti arengutega kursis!

Ainsana on täbaras olukorras Ronald Liive, kes ei mängi mitte midagi. Tema andis oma iPadi lapsele ja peab tööd tegema.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.