Mängud

Musta reede pakkumine: Ott Tänaku simulaatori saad kätte poole hinnaga

WRC 8Foto: Bigben Interactive

Eesti mängupood punktid.ee avaldas musta reede pakkumised ning muuseas saab hea hinnaga kätte ühe eestlaste lemmikmängu, Ott Tänaku simulaatori “WRC 8”.

Kui tavaliselt peab “WRC 8” arvutiversiooni eest välja käima 49,99 eurot, siis musta reede puhul saad mängu kuni 1. detsembrini kätte 26,99 euroga. “WRC 8”, muide, on väga hea mäng, milles on reaalse e-sportlasega mõõtu võtnud ka meie oma Autogeeniuse-Tarmo. Uhke värk!

Uuematest mängudest on veel alla hinnatud “FIFA 20”, mis maksab 59,99 euro asemel 37,99 eurot, ning “Red Dead Redemption 2”, mille saab tavapärase 60 euro asemel kätte 47,99. Pea poole odavam on ka automäng “Forza Horizon 4”, mis maksab 32,99 eurot.

Odavama hinnaga saab kätte ka erinevaid koode. Näiteks aastane PlayStation Plusi tellimus Soome regioonis maksab 59,95 euro asemel 45,99. Suurbritannia regioonis saab sama teenuse samaks ajaperioodiks kätte 41,49 euroga.

Xbox Live’i 12-kuu ajakaart Euroopa regioonis maksab praegu 60 euro asemel 43 eurot ning Venemaa regiooni aastase ajakaardi saad kätte 40,99 euroga.

Kõigi punktid.ee pakkumistega saad tutvuda siin. Hetkel saab veel hea hinnaga mänge kätte Steamist ja Green Man Gamingust.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.