Mängud

Müüki tulid ülikallid PlayStation 5 teemalised rõivad, mis maksavad rohkem, kui konsool ise

Sul on liiga palju raha? Siin on sellele probleemile ideaalne lahendus.Foto: Balenciaga

Rubriiki toetab

Luksusmoebränd Balenciaga tõi müüki eriti krõbeda hinnasildiga PlayStation 5 temaatikaga t-särgi ja pusa, mille eest maksad rohkem, kui tutika mängukonsooli eest.

Balenciaga PlayStation 5 t-särgi saad osta kas punase või mustana. Särgil on paar PlayStation 5 logo ja Balenciaga logo, konsooli ilmumisajale viitav kirje “nov 2020” ning PlayStationi puldi nuppudel ilutsevad risti, ruudu, kolmnurga ja ringi sümbolid. Selle üsna lihtsakoelise t-särgi eest pead välja käima 575 eurot!

Kuid see pole veel kõik. Olemas on ka samade disainielementidega pusa, mida pakutakse ainult mustana. Miskipärast on otsustatud selle eest küsida 750 eurot.

Foto: Balenciaga

Jah, hetkel müüvad Eesti edasimüüjad PlayStation 5 konsoole mainitud hindadest kallimalt, kuid respektaablid kohalikud edasimüüjad on konsooli enamasti pakkunud umbes 550 euroga. See tähendab, et pusale ja t-särgile kuluva raha eest saaksid osta kaks PlayStation 5 konsooli ja raha jääks veel ülegi.

Samas, seda olukorda saab vaadata ka teise külje alt. PlayStation 5 konsoole osta on hetkel vaat et võimatu, seega kui tahad koju tuua midagi, millel oleks PlayStation 5-ga mingigi seos, siis äkki ülikallid riided aitavad seda tühimikku mingil määral täita.

Kui jutt juba PlayStationile läks, siis hiljuti uurisime Prismalt, miks ei tooda PlayStation 5 vabamüüki, vaid loositakse nõukaaja kombel välja ostueesõigust.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.