Mängud

Nädalavahetusel on tasuta üks tõsiselt hea tulistamismäng

Parimad asjad elus ongi tasuta.Foto: Ubisoft

Algaval nädalavahetusel saad tasuta proovida Ubisofti kõmmutamismängu “The Division 2” nii arvutil kui ka Xbox One’i ja PlayStation 4 konsoolidel.

Konsoolide omanikud leiavad mängu üles enda mängumasinate e-poodidest. Arvutil saab “The Division 2” tasuta alla tirida Epic Games Store’is ja Ubisofti mängukliendi Uplay vahendusel.

Kui sulle peaks “The Division 2” nädalavahetusel meeldima hakkama, siis hetkel on see ka väga korralikult alla hinnatud. Päriselt ka – Uplay vahendusel saad tavaliselt 60 eurot maksva mängu kätte 3 euroga! Konsoolidel on “The Division 2” hind kukkunud 10 euro peale.

Võin omast kogemusest kinnitada, et tegu on igati hea mänguga, mida ei anta odavalt ära kesise kvaliteedi pärast. Soodsad hinnad on osa “The Division 2” uue suurema 3. märtsil ilmuva laienduse “Warlords of New York” promokampaaniast. Nii et rahu, kõik on korras, mängi julgelt.

“The Division 2” on netipõhine rollikaelementidega tulistamismäng, mida saab mängida üksinda ja koos sõpradega. Mängu tegevus leiab aset Washingtonis pärast seda, kui laastav epideemia on linna kaosesse paisanud. Mängija ülesanne on kord uuesti jalule seada.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses