Mängud

Nädalavahetusel saad koos sõpradega tasuta mängida kahte kõrgelt hinnatud mängu

Võta sõbrad kaasa ja mine nädalavahetusel lahingusse.Foto: DICE/EA

Saabuval nädalavahetusel on võimalik tasuta mängida kaklusmängu “Mortal Kombat 11” ja tulistamismängu “Battlefield V”. Mõlemad mängud sobivad hästi koos semudega nautimiseks.

Silmas peab pidama, et need mängud on tasuta saadaval erinevale publikule ning “Battlefield V” saab tasuta proovida ka tulevastel nädalavahetustel.

“Mortal Kombatit” saad homme tasuta mängima hakata.Foto: kuvatõmmis

“Mortal Kombat 11” on nädalavahetusel tasuta saadaval PlayStation 4 ja Xbox One’i omanikele, arvutil ja Switchil mängijad jäävad paraku tühjade pihkudega. Proovida saab üksikmängukampaania kahte esimest peatükki ja mängida kõikides mitmikmängulaadides tegelastega, mis olid saadaval “Mortal Kombat 11” ilmudes.

Internetis mängimiseks on vajalik tasuliste PlayStation Plusi ja Xbox Live’i teenuste tellimus ning kui otsustad osta mängu täisversiooni, siis kanduvad tasuta nädalavahetuse saavutused sellesse edasi. Hetkel on “Mortal Kombat 11” PlayStationi ja Xboxi e-poodides ka 40% alla hinnatud.

“Battlefield V” saad tasuta mängida kõigil oktoobrikuu nädalavahetustel.Foto: DICE/EA

“Battlefield V” on tasuta saadaval 10.-13. oktoobrini arvutil Origini mängukliendi vahendusel. Kokku on oktoobrisse plaanitud kolm “Battlefield V” tasuta nädalavahetust, mis annavad võimaluse maksmata proovida erinevaid asju.

Homme algav esimene tasuta nädalavahetus keskendub Rush mängulaadile. Mängida saab uuel Operation Underground kaardil ja ka Rotterdami, Narviki ja Mercury kaartidel.

17.-20. oktoobril toimuv tasuta mänguperiood pakub tasuta Conquest mängulaadi. Tundub, et arendajad soovivad rõhku panna jalaväekesksetele lahingutele, mistõttu saab mängida kaartidel  Operation Underground, Rotterdam, Devastation, Marita ja Arras.

Viimane tasuta nädalavahetus leiab aset vahemikus 24.-27. oktoober ja keskendub Grand Operations mängulaadile. Madistada on võimalik kaartidel Twisted Steel, Narvik, Hamada, Rotterdam ja Panzerstorm.

Sarnaselt “Mortal Kombatiga” kanduvad tasuta perioodidel teenutud saavutused edasi “Battlefield V” täismängu.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.