Mängud

Nädalavahetusel saad Steamis tasuta mängida zombimärulit “Dying Light”

Proovi tasuta ja kui meeldib, siis osta soodsalt.Foto: Techland

Kuni pühapäeva õhtuni on Steamis võimalik tasuta mängida zombidest kubisevas linnas toimuvat parkuurimängu “Dying Light”. Mängu erinevad versioonid on ka suuresti alla hinnatud.

2015. aastal ilmunud “Dying Lighti” tegevus toimub Harrani linnas zombiepideemia ajal. Lisaks elavate surnutega madistamisele on mängus kesksel kohal liikumine ja parkuur – pea kõigel (ja kõigil) saab joosta, hüpata ja ronida. Liikumine on “Dying Lightis” lahendatud hästi ja mööda linna ringi lidumine on igati lõbus.

Tegu on esimese isiku vaates avatud maailmaga mänguga, kus on võimalik arendada enda tegelase oskusi ning koguda ja ehitada uusi relvi ning varustust. Kuigi “Dying Light” on juba viis aastat vana mäng, siis arendajad on seda pidevalt uuendanud nii tehniliselt kui ka sisuliselt.

Kui peaks tekkima soov järgmisel nädalal edasi mängida, siis “Dying Light Enhanced Edition 5th Anniversary” kogumik on alla hinnatud 50 euro pealt 16,49 euro juurde. Lisaks baasmängule saad selle versiooniga kaasa ka mitmeid erinevaid lisasid.

Enam kui poole odavamalt saab kätte ka mängu kõiki lisasid sisaldava versiooni “Ultimate Collectioni”, mis maksab tavapärase 95 euro asemel 45,63 eurot.

Hetkel töötab arendusstuudio Techland “Dying Lighti” järje kallal, mille ilmumine lükati äsja edasi täpsustamata kuupäevale. Küll aga on juba avalikustatud “Dying Light 2” esimene mänguvideo.

Praegu on Epic Games Store’ist võimalik tasuta alla tirida ka “Assassin’s Creed Syndicate”. See pakkumine ei ole ajaliselt piiratud ja mängu saad endale päriseks.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.