Mängud

Nädalavahetusel saad tasuta mängida kahte kõrgelt hinnatud arvutimängu

Proovi tasuta netipõhist ellujäämismängu "Conan Exiles".Foto: Funcom

Rubriiki toetab

Algaval nädalavahetusel saad Steamis tasuta proovida kahte populaarset mängu, mis sobivad eriti hästi koos sõpradega mängimiseks. Tasuta mängud saad alla tirida juba praegu.

Esimene mäng, mida saad nädalavahetusel tasuta proovida, on netipõhine ellujäämismärul “Conan Exiles”. Mängija alustab vangina, kelle päästab surmasuust kuulus barbar Conan, keda kehastas 1982. aastal ilmunud filmis Arnold Schwarzenegger. Siit edasi on ellujäämine juba sinu kätes.

Mängijad peavad hankima endale turviseid ja relvi, ehitama kodu ja hoolitsema selle eest, et nende barbar elu ja tervise juures püsiks. Aja jooksul on uuendustega mängu lisatud mitmeid erinevaid regioone ja värsket sisu, seega tegevust jagub. Ja ära unusta, et mängida saab ka koos sõpradega.

Kui “Conan Exiles” peaks hakkama sulle meeldima, siis tasuta prooviperioodi lõpus saad selle endale päriseks osta 60% soodsamalt 14 euroga.

Teine tasuta proovitav mäng on verine mitmikmäng “Dead by Daylight”. Üks mängija kehastab brutaalset mõrvarit, kes peab otsa peale tegema neljale teisele tegelasele, keda kehastavad samuti mängijad. Neliku ülesanne on tapja eest pakku pääseda enne kui too nad kätte saab.

Võib ju arvata, et üksi nelja mängija vastu saada on võimatu, kuid tapja käsutuses on hulk erinevaid võimsaid relvi ja oskuseid, mis tema töö kergemaks teevad. Ellujääjad seevastu peavad tegutsema koos – üksi on nad mõrvarile kerge saak, kuid jõudusid ühendades on pakku pääsemine võimalik.

Ka “Dead by Daylight” on Steamis suuresti alla hinnatud ja maksab 60% soodusega 8 eurot.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.