Mängud

Nädalavahetusel saad tasuta mängida ühte parimat tulistamismängu, mis eales loodud

"Borderlands 3" ilmub septembris, seega nüüd on viimane aeg seeriaga tutvust teha.Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Kõmmutamismängude fännid võivad heaga nädalavahetuse plaane üles ütlema hakata, sest järgmise kahe päeva jooksul saab Steamis tasuta mängida Borderlands Game of the Year Enhanced Editionit”.

Tegu on mänguga, mis on samaaegselt vana ja uus. “Borderlands” tuli välja juba 2009. aastal, kuid “Enhanced Edition” ilmus alles selle aasta aprillis. Uues versioonis on kaasajastatud graafikat ja tekstuure ning kuidagi on lisatud veel rohkem uusi relvi mängu, mis oli juba alguses kõikvõimalikest relvadest totaalselt üle ujutatud.

Kuna tegu on “Game of the Year” versiooniga, siis saad nädalavahetusel tasuta mängida ka kõiki “Borderlandsi” lisasid, ja neid ei ole üldse vähe: “The Zombie Island of Doctor Ned”, “Mad Moxxi’s Underdome Riot”, “The Secret Armory of General Knoxx” ja “Claptrap’s New Robot Revolution”.

Kui sellest kõigest ühe nädalavahetusega läbi kõmmutamine tundub liiast, siis pole hullu, sest “Borderlands Game of the Year Enhanced Editionit” on kuni 22. juulini 50% alla hinnatud ja maksab 14,99 eurot.

“Borderlandsi” hullumeelse märuliga tutvuse sobitamiseks on praegu viimane aeg, kuna “Borderlands 3” ilmub juba 13. septembril.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.