Mängud

Need 4 mängu saad kohe praegu tasuta alla tirida

Nädalavahetusel tasuta mängudest puudust tundma ei pea.Foto: Rockstar Games/Ubisoft/Funcom

Rubriiki toetab

Hetkel on kõigil soovijatel võimalik tasuta alla tirida neli arvutimängu, mille eest peaks muidu enda raskelt teenitud rahast lahti ütlema.

Kaks tasuta pakutavatest mängudest on koduõppuritele kasulikud. Uplay kodulehelt on võimalik ilma maksmata alla tirida kahe viimase “Assassin’s Creedi” hariduslikud mängulaadid nimega “Discovery Tour”, kus saab detailses kolmemõõtmelises maailmas koos ajaloolaste kommentaaridega avastada Vana-Egiptust ja Vana-Kreekat.

Kui tavaliselt on “Assassin’s Creed” vägivaldne mäng, siis haridusliku eesmärgiga “Discovery Touri” mängulaadides pannakse mõõgad, kirved ja vibud kõrvale. Keskne roll on õppimisel ja avastamisel – mängijad saavad vabalt ringi liikuda muljetavaldavalt detailses virtuaalses Vana-Egiptuses ja Vana-Kreekas ning osaleda ajaloolaste kokku pandud interaktiivsetel virtuaaltuuridel.

“Disvovery Tourid” on täiesti tõsiseltvõetavad õpitööriistad, mis tõstavad tavaliselt raamatukaante vahele jäävad lood kaugetest aegadest detailselt mängijate silme ette. Nii Vana-Egiptuse kui ka Vana-Kreeka “Discovery Touri” saad kuni 21. maini tasuta alla laadida siit, “Assassin’s Creedi” baasmänge selleks vaja ei ole.

Nädalavahetusel saab tasuta proovida ka ellujäämismängu “Conan: Exiles”, mida on võimalik mängida nii üksi kui ka sõpradega. Tegu on Arnold Schwarzeneggeri “Barbar Konani” filmidel põhineva mänguga, kus saab luua enda tegelase ja suurel kaardil ringi madistada.

“Conan: Exilesi” saab tasuta mängida kuni nädalavahetuse lõpuni. Kui selle aja sees peaks mäng meeldima hakkama, siis praegu on see ka suuresti alla hinnatud.

Ja viimaks tasub veel ülekordamist, et kuni 21. maini on Epic Games Store’is tasuta saadaval “GTA V”, üks edukamaid ja populaarsemaid mänge, mis eales loodud. Kui eile olid Epicu e-poe serverid ülekoormatud, siis tänaseks on probleemid lahendatud ja kõik soovijad peaksid tasuta “GTA” ilma viperusteta kätte saama.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.