Mängud

Need on Elon Muski 7 lemmikmängu ja üks neist on teistest väga erinev

Tundub, et kõige muu kõrvalt jääb Elon Muskil aega üle ka videomängudeks.Foto: Reddit

Tesla ja SpaceX-i suurt juht ja liider Elon Musk avalikustas hiljuti Twitteris, millised on parimad videomängud, mida ta on eales mänginud. Kui kuus nimekirjas väljatoodud mängu on ehedalt muskilikud, siis see seitsmes…

Mõne päeva eest küsiti Muskilt Twitteris tema lemmikmängude kohta ja ta tõi välja järgmised kuus teost:

Suurem osa neist mängudest ühtivad tegelikult Elon Muski huvidega üsna hästi. Nimekirjas on mänge, mis räägivad tulevikutehnoloogiaga kosmose avastamisest (“Mass Effect II”) ja futuristlikust, kus inimesed kasutavad tehnoloogiat, et oma kehasid tundmatuseni muuta (“Deus Ex”).

Samuti ei ole keeruline ette kujutada, mis võiksid Muskile meeldida “Half-Life”, “BioShock” ja “Fallouti” mängud. Tegu on alternatiivajalooliste teostega, kus ühiskond vaevleb tohutute inimtekkeliste probleemide küüsis. Musk on varasemalt väitnud, et inimkond peab Maalt lahkuma enne kui mõni katastroofiline apokalüptiline sündmus meid minema pühib.

Ei ole absoluutselt üllatav, et “Deus Ex” Muskile meeldib. (C) Foto: Square Enix

Seni on kõik lihtne ja loogiline, aga “Saints Row IV”? See totaka huumoriga tohutult üle võlli keeratud hullumeelne märul, kus mängija kehastub tulnukate vastu võitlevaks USA presidendiks? No okei, võib-olla tõesti – maailma tulevad hävitama kurjad tulnukad ja inimkonnal on taaskord vaja lahendada üks suur probleem. Aga siiski, teistest Muski mainitud mängudest on see oluliselt erinev.

Muide, Twitteri kommentaariumis mainitakse veel, et Teslades võiks saada mängida tulistamismängu “Crysis”, mille Musk kahe käega heaks kiidab. Nii et Tesla omanikel on, mida oodata.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.