Mängud

Neli uut videomängu, mida peaksid detsembris kindlasti mängima

Jah, muidugi on üks neist mängudest "Cyberpunk 2077".Foto: CD Projekt RED

Tegelikult võiks selle loo pealkirjaks vabalt panna “”Cyberpunk 2077 ja veel kolm mängu, mida detsembris mängida”. Me kõik teame, mida esimeselt positsioonilt oodata.

Aga need ülejäänud kolm mängu? Detsembris ilmub mitu uut teost igale maitsele, mis võivad sulle huvi pakkuda. Alt leiad soovitusi uute mängude kohta, mille seltsis 2020. lõbusalt ära saata.

4. Empire of Sin

1920ndate USA gängsteritest rääkivaid filme on jalaga segada, aga sellesse ajastusse viivaid mänge peab tikutulega otsima. Nüüd saame ühe juurde: “Empire of Sin” on “Wolfensteini”, “Doomi” ja “Quake’i” loonud stuudio asutaja John Romero uus strateegiamäng, kus sa pead üles ehitama oma kuritegeliku sündikaadi USA kuiva seaduse ajal.

Ei kaubelda raha, vaid alkoholiga, ning peale märuli saad probleeme lahendada ka diplomaatiliselt. Kui aga asjad hapuks lähevad, käib võitlemine käigupõhiselt “XCOMi” mängude stiilis. Strateegiažanri austajate jaoks on tegu aasta ühe oodatuma mänguga.

“Empire of Sin” ilmub 1. detsembril PlayStation 4, Xbox One’i, Nintendo Switchi, arvuti ja Maci peale.

3. Twin Mirror

Kui sulle meeldivad “Life is Strange’i” mängud, siis hoia silm peal ka sama stuudio loodaval “Twin Mirroril”.

Selle seiklusmängu keskmes on ajakirjanik Sam, kes naaseb kodulinna, et harutada lahti temaga seotud salapärane juhtum. Sami lugu võib lõppeda mitmel viisil olenevalt sellest, kellega ja millal mängija suhtleb, kuhu ta läheb ja milliseid kasulikke esemeid avastab.

Sami kaaslaseks on salapärane sisemine hääl, kes saab teda aidata, kuid annab vahel ka halba nõu. Veel on Sami kasutuses kasulik info talletamise meetod Mind Palace, mis aitab luua kasulikke seoseid leitud juhtlõngade vahel.

“Twin Mirror” ilmub samuti 1. detsembril arvutile ning PlayStation 4 ja Xbox One’i konsoolidele.

2. Immortals Fenyx Rising

Kas oled “Assassin’s Creed Odysseyd” mänginud? “Immortals” on põhimõtteliselt multikalik “Odyssey”, mis viib Vana-Kreeka mütoloogiast inspireeritud maailma.

Mängija avastada on suur kaart, mis on Olümpose jumalate järgi jagatud seitsmeks regiooniks. Sinu ülesanne on vabastada vangistatud jumalad õela titaani küüsist. Ubisofti mängule kohaselt on siin olemas hiiglaslik kaart, mis on täidetud erinevate tegevuste ja pudi-padiga.

Erinevalt “Assassin’s Creedi” mängudest on “Immortals” tonaalsuselt humoorikam ning sobib seetõttu paremini ka noorematele mängijatele.

“Immortals Fenyx Rising” ilmub 3. detsembril uue ja vaba põlvkonna PlayStationitele ja Xboxidele, Switchile ja arvutile.

1. Cyberpunk 2077

Ei eksisteeri vähimatki võimalust, et detsembri kõige olulisemate mängude pingerea tippu võiks jõuda ükski teine videomäng.

Juba 2012. aastal avalikustatud “Cyberpunk 2077” on kõrgelt hinnatud “The Witcheri” seeria loojate uus rollimäng, mis viib mängija düstoopilisse robotjäsemetega täidetud tulevikku linnas nimega Night City. Sellel mängul on kolm erinevat algust ja nii pikk stsenaarium, et see täidaks tõenäoliselt terve raamatukogu.

“Cyberpunk” näeb välja eriti muljet avaldav ning sellest võib juba varsti saada rollimängužanri uus valitsev kuningas.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.