Mängud

Neljapäeval saad hakata eeltellima esimesi tohutult kalleid PlayStation 5 konsoole

Seda masinat saad hakata eeltellima juba 10. septembril.Foto: Truly Exquisite

Rubriiki toetab

Neljapäeval, 10. septembril on võimalik hakata eeltellima esimesi PlayStation 5 konsoole, kuid need ei ole tavalised masinad. Tegu on üleni kullaga kaetud luksuskonsoolidega, mille hinnad jäävad 8800 ja 9100 euro vahele.

Ei, nendes arvudes ei ole liiga palju nulle. 10. septembril tulevad tõepoolest eelmüüki esimesed PlayStation 5 konsoolid, mis maksavad pea 10 000 eurot. Selle raha eest saad endale üleni 24-karaadise kullaga kaetud PlayStation 5 mängukonsooli, kaks DualSense pulti ja ühed 3D Pulse kõrvaklapid. See kuldne kraam toimetatakse sinuni kaunis puidust karbis.

Foto: Truly Exquisite

Kui 24-karaadine kuld sinu imidžiga kõige paremini ei ühti, siis saad lasta oma uued mänguseadmed katta ka näiteks 18-karaadise kullaga või hoopis platinumiga.

Kõik, kes soovivad endale ülikallist PlayStation 5 soetada, peavad neljapäeval kiiresti tegutsema. Kullaga kaetud konsoolide edasimüüja Truly Exquisite andis teada, et kokku toodetakse selliseid masinaid vaid 250 tükki. Kes hilja tuleb, see ilma jääb.

Sony ei ole veel avalikustanud kui palju hakkavad maksma tavainimestele mõeldud PlayStation 5 konsoolid. Küll aga avalikustati eile üliodav järgmise põlvkonna Xboxi konsool ning levivad ka usaldusväärsed kõlakad Xbox Series X-i hinna ja ilmumiskuupäeva osas.

Muide, ühes Eesti e-poes on juba võimalik PlayStation 5-le teha 1-sendine sissemakse.

Foto: Truly Exquisite

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.