Mängud

Nüüd on saadaval Eesti suurima mängustuudio uusima teose täisversioon

Venemaal ei ole kõik päris korras...Foto: Creative Mobile

Rubriiki toetab

Esmaspäeval tuli Steamis müügile Eesti suurima mänguarendaja Creative Mobile’i uusima mängu “Into the Radius” lõplik versioon.

“Into the Radiuse” early access versioon jõudis Steami juba eelmise aasta novembris. Nüüd on “Into the Radius” early access programmi seljataha jätnud ning müügile on jõudnud terviklik ja lõpuni arendatud mäng.

Lenin, mida sina siin teed?Foto: Creative Mobile

“Into the Radius” on virtuaalreaalsusmäng, mille tegevus toimub 15 aastat pärast seda, kui väikeses Venemaa kaevanduslinnas tõstab pead seletamatu fenomen. Mängijad peavad ohtlikus ja kummalises maailmas missioone läbima, asju koguma ja surmavaid anomaaliaid vältima.

Mängu aluseks on 1977. aastal ilmunud ulmeromaan “Väljasõit rohelusse”, mis oli inspiratsiooniks ka ka Andrei Tarkovski kultusfilmile “Stalker”. See film on osaliselt ka Eestis filmitud, Tallinnas oli üheks võttepaigaks näiteks Rotermanni kvartal.

“Into the Radius” on ühilduv HTC Vive’i, Oculus Rifti, Valve Indexi & Windows Mixed Reality VR komplektidega. Mängu kohta leiad rohkem infot Steamist, kus see on hetkel saadaval 27,99 euro asemel 19,59 euroga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.