Mängud

Nüüd on tasuta saadaval “The Witcher 3” graafikauuendus, mis teeb mängu kordades kaunimaks

Tuleb välja, et palgid ei olegi tegelikult nurgelised!Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Tahad panna 2015. aastal “The Witcher 3” välja nägema 2020. aasta videomängu moodi? Siis tiri tasuta alla The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate. Vahe uue ja vana vahel on nagu öö ja päev.

The Witcher 3 HD Reworked Project on ühe programmeerija loodav mastaapne graafikauuendus, mis annab värske välimuse tervele “The Witcher 3-le”. Äsja ilmus projekti uusim, 12.0 versioon ning allolev video näitab, kuid palju parem näeb see välja 2015. aastal ilmunud esialgsest mängust.

Uueks on saanud peaaegu kõik visuaalsed elemendid. Tegelaste mudelid ja erinevate objektide tekstuurid on täielikult ümber töötatud. Metall näeb nüüd välja nagu metall, riie nagu riie ja kauguses asuvad asjad ei ole enam nurgelised kolmnurgad.

Positiivne on see, et see tõsiselt suur ja muljetavaldav graafikauuendus on kõigile soovijatele saadaval tasuta. Uuenduse suurus on umbes 9 GB ning see asub siin.

Vasakul uus, paremal vana. Foto: kuvatõmmis

Graafikauuenduse looja toob välja, et kuna töö veel käib, siis kohati võib esineda tehnilisi viperusi. Kuid vähemalt esialgu tundub, et maha on saadud tõsiselt võimsa saavutusega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.