Mängud

Nüüd saad arvutil mängida ühte kõige legendaarsemat tulistamismängu eales

"Halo" uusversioon on nüüd lõpuks arvutil.Foto: Microsoft

Rubriiki toetab

Lõpuks ometi on arvutil saadaval omal ajal tulistamismängude maastiku täiesti uueks teinud kõige esimene “Halo” uuendatud versioon.

“Halo: Combat Evolved” ilmus 2001. aastal esimesele Xboxi konsoolile ning sai kiiresti positiivse vastuvõtu osaliseks. Hiljem ilmus see aastal 2003. arvutile. Täna peetakse seda üheks parimaks videomänguks, mis eales loodud.

Kümme aastat hiljem lasti Xbox 360-le välja “Halo: Combat Evolved Anniversary Edition”. See versioon tuli moderniseeritud graafikaga, kuid nostalgilised mängijad said sisse lülitada ka originaalgraafika.

Just “Anniversary Edition” ongi nüüd viimaks ka arvutile jõudnud. Konks seisneb selles, et mäng kuulub kõiki “Halo” mänge koondavasse “The Master Chief Collection” kogumikku. Kui tahad mängida esimest “Halot”, siis pead ostma ka kogumiku.

See on natukene tobe, kuid esimese “Halo” mängijad on tõenäoliselt huvitatud ka järgnevate osade läbimisest. “The Master Chief Collection” maksab Steamis 40 eurot ja sisaldab seitset erinevat “Halo” mängu. Kui sul on kollektsioon juba olemas, saad esimese “Halo” juurde osta 10 euro eest.

“Halo: Combat Evolved Anniversary Edition” on saadaval Steamis ja Microsoft Store’is.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.