Mängud

Nüüd saad Google Mapsis ringi vaadata “The Witcheri” ja “Cyberpunk 2077” loojate eriti uhkes stuudios

Mine CD Projekt REDi privaattuurile.Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Mängusõpradele on Google Mapsis saadaval uus ja huvitav funktsioon – külastada saab ilmakuulsa mängustuudio CD Projekt REDi Varssavis asuvat eriti vinget kontorit.

Kui oled kunagi kasutanud Google Streer View funktsiooni, siis peaks mängustuudios ringi liikumine sulle juba tuttav oleva. Tuleb ainult klikkida ekraanile ilmuvatele noolekestele, et edasi liikuda.

CD Projekt REDi kontor tundub nagu koht, kuhu mina hea meelega tööle läheksin. Vastuvõtualas on uhkelt üles seatud mitmed stuudio võidetud auhinnad ja erinevate ajakirjade kaaned, millele CD Projekti mängud on jõudnud. Kuid edasi liikudes lähevad asjad eriti mugavaks.

Siin rüüpaks küll hea meelega paar toopi magusat mõdu…Foto: kuvatõmmis

Vastuvõtuala taha jääva pika koridori seinas on nahkdiivanitega puhketoad, mille seintelt võib leida näiteks Geralti mõõkasid ja kauneid pilte erinevatest stuudio loodud mängudest. Ühe ukse vahelt vaatab lausa vastu keskaegse ilmega raudrüü ja siin-seal hakkab silma päevinäinud ilmega puidust tünne.

Lisaks dekoratiivsele kraamile saab külastada ka ruume, kus reaalselt mänge tehakse. Vastuvõtuala lähedusest saab üles leida näiteks helistuudio ning ringi saab uidata pilgeni arvuteid ja monitore täis topitud suurtes ruumides.

Kuigi virtuaaltuuril on CD Projekt REDi stuudio tühi, siis hetkel antakse just nendes ruumides viimast lihvi aasta ühele oodatumale mängule “Cyberpunk 2077”, mis ilmub 19. novembril.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.