Mängud

Nüüd saad Steamis proovida kasulikku uuendust, mis teeb koos sõpradega mängimise oluliselt lihtsamaks

Steamis koos mängimine muutus just märgatavalt lihtsamaks.Foto: Valve

Rubriiki toetab

Steami juba niigi hea Remote Play Together funktsioon saab peagi väga kasuliku uuenduse, mida on kõigil võimalik juba praegu testida. Nüüd saad üle interneti endaga mängima kutsuda inimesi, kellel Steami kontot ei ole.

Neile, kellele meeldib mängida koos kaaslastega, on Remote Play Together eriti kasulik funktsioon. See võimaldab sõbraga üle interneti mängida mänge, mis on loodud koos ühe ekraani ees mängimiseks. Kui seni pidi mõlemal mängijal olemas olema Steami kasutaja, siis nüüd läheb kontot vaja ainult ühel mängijal, kes saab kaaslasele saata lingi, mis võimaldab tal kiiresti ja lihtsalt mängusessiooniga liituda.

Kuidas see töötab?

Tegu on veel testimises oleva funktsiooniga, mis tähendab, et see mängija, kes tahab teisi endaga mängima kutsuda, peab liituma Steami beetaprogrammiga. Tegu on lihtsa protsessiga, millele kulub Steami avalehel vaid paar kiiret klikki. Rohkem infot Steami beetaprogrammiga liitumise kohta leiad siit.

Kutsutaval mängijal ei lähe vaja Steami kontot (ja pole vaja omada ka mängu, see peab olemas olema vaid kutsujal), kuid siiski on vaja alla tirida Steam Link rakendus, mis on Remote Play kasutamiseks vajalik. Steam Link on kõigile tasuta, selle saad alla laadida siit.

“A Way Out” on disainitud ühe ekraani ees koos mängimiseks, kuid Remote Play Together võimaldab seda mängida ka üle interneti. Foto: kuvatõmmis

Kui oled liitunud Steami beetaprogrammiga ja sõbral on olemas Steam Link, siis käivita mõni Remote Play funktsionaalsust toetav koostöömäng (näiteks “Overcooked!”) ja saada oma kaaslasele mängu link, mille leiad oma sõbralistist Steam Overlays. Nüüd peaks sinu Steami kontota sõber saama võimaluse sinu mänguga liituda. Rohkem infot mängulinkide saatmise kohta leiad siit.

Tasub teada, et lingiga saad oma mängusessiooniga liituma kutsuda vaid ühe sõbra, kuid juba olemasolevat Remote Play Together funktsiooni kasutades saad kutse saata veel mitmetele teistele kaaslastele, kellel on Steami kontod juba olemas.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.