Mängud

Nüüd saad tasuta päriseks alla tirida viimaste aastate ühe kõige kõrgemalt hinnatud strateegiamängu

Selle vanakooli stiili taga on peidus üks viimase aja parimaid strateegiamänge.Foto: Subset Games

Kuni 10. septembrini on Epic Games Store’i vahendusel võimalik tasuta alla laadida omanäoline arvutimäng “Into the Breach”, mida peetakse viimaste aastate üheks parimaks indie-strateegiamänguks.

“Into the Breach” on strateegiamäng, mis kuulub rogue-like žanrisse – mängitavus põhineb kordamisel ja uuesti proovimisel, kuni saavutatakse edu. Igale uuele katsele võetakse kaasa eelmistest kordadest õpitud väärtuslikud kogemused, kuid ka erinevad mängusisesed uuendused, mis eduvõimalusi natukene kergitavad.

Mängijad kontrollivad ruudukesteks jaotatud piiratud alaga tasemetel roboteid, kes peavad kaitsma inimkonda tulnukate invasiooni eest. Vastased on ülimalt tugevad, kuid mängijal on varrukas trump – võime aega tagasi kerida, et vigadest õppida ja uuesti proovida.

Kuigi esmapilgul võib “Into the Breach” näida ajast ja arust ning lihtsakoeline, siis tegelikult on tegu mänguga, mis nõuab korralikku planeerimist ja strateegilist mõtlemist. Just seetõttu tõusis “Into the Breach” 2018. aastal Metacriticu kõige kõrgema skooriga arvutimänguks. See on väga kõva saavutus!

Seega uuri järgi, miks “Into the Breach” kõigile nii tohutult meeldib. Sul on aega mäng tasuta alla tirida kuni 10. septembrini.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.