Mängud

Nüüd saad Zoomis koosolekute ajal koos kaaslastega arvutimänge mängida

Muuda oma Zoomi koosolek virtuaalseks kaardipõrguks.Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Eriti igavate Zoomi koosolekute ajal pole enam tarvis niisama aega surnuks lüüa. Zoomis on nüüd võimalik kõnede ajal mängida arvutimänge.

Kokku lisati Zoomi üheksa erinevat arvutimängu, mida saad mängida koos suurema grupiga. “GTA-d” siit otsida ei tasu, tegu on väiksemate mängudega, kuid valik on siiski üsna mitmekesine.

Näiteks on olemas lauamängusõpradele tuttav “Werewolf” ehk “Libahunt”, kus külaelanikeks kehastunud mängijate ülesanne on välja selgitada, kes neist on tegelikult verejanuline libahunt. Mängida saab ka Texas Hold’em pokkerit, kaardimänge, sõna- ja joonistamismänge ning palju muud. Zoomi mänguvalikuga saad ise tutvuda siin.

Zoomis mängude mängimiseks ei pea tegema midagi keerukat. Logi oma kontosse sisse ja otsi Zoomi äpipoest mõnda pakutavatest mängudest. Pärast mängu installeerimist kutsu kokku koosolek ning käivita mäng ekraani alumises osas asuvast Zoom Apps menüüst. Nüüd on veel võimalik seadistada erinevaid mängu sätteid. Kui see on tehtud, siis mäng võibki alata.

Igavad koosolekud peaksid nüüd vähemalt natukenegi huvitavamaks muutuma. Zoomi mängude suurim miinus on aga see, et mängimist ei ole võimalik ülemuse eest varjata. Peab seega lootma, et bossid on mõistva suhtumisega.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.