Mängud

Oktoobri alguses jõuab Eestisse Battle Royale mängu “PUBG” tasuta versioon

"PUBGi" tasuta versioon ei ole täismänguga täiesti identne.Foto: Variety

Battle Royale mängu “PlayerUnknown’s Battlegroundsi” ehk “PUBGi” tasuta versioon “PUBG Lite” jõuab Eestisse 10. oktoobril.

Algselt Aasias ja Lõuna-Ameerikas ilmunud “PUBG Lite” on nendes piirkondades osutunud väga populaarseks. Seetõttu lastakse mäng 10. oktoobril välja enam kui 50 uues regioonis, sealhulgas Eestis.

“PUBG Lite’i” beetasse on registreerimine on juba avatud ja see kestab kuni 8. oktoobrini. Kõik, kes enne selle perioodi lõppu registreeruvad, saavad mängus kasutamiseks kaks värskendatud välimusega relva. Beetasse registreerimise kohta loe juurde siit.

“PUBG Lite” on ülipopulaarse “PUBG’i” riistvarasõbralikum versioon, mis suudab joosta ka vanematel arvutitel. Erinevalt tavalisest “PUBGist” ei ole matšis osalevate mängijate maksimaalne hulk 100, vaid 60.

“PUBG Lite’iga” tuleb kaasa ka uus mängulaad, milles võtavad omavahel mõõtu neli 4-liikmelist meeskonda tavapärasest kaardist väiksemal alal. Sarnaselt “Fortnite’i” Battle Passiga saavad “Lite’i” mängijad osta Lite Passe, mis annab mängijatele läbimiseks erinevaid auhinnalisi ülesandeid.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.