Mängud

Ootamatu üllatus: Sony pakub juulis tasuta eelmise aasta ühte suurimat eksklusiivmängu

"Detroit: Become Human" keskendub kolmele erinevale tegelasele. Foto: Quantic Dream

Sony on teinud juulis PlayStation Plusi teenuse tellijatele pakutavate mängude valikus ootamatu muudatuse. Enam ei saa alla tirida jalkamängu “PES 2019”, see on asendatud eelmise aasta ühe suurima PlayStationi eksklusiivi, “Detroit: Become Humaniga”.

Sony ei ole selgitanud, misk selline vahetus aset leidis. PlayStationi blogis väidetakse lihtsalt, et “PES 2019” on asendatud “Detroit: Become Human Deluxe Editioniga” ning vabandatakse ebamugavuste pärast.

Tegu on üllatavalt kõrgekaliibrilise asendusmänguga, mis võiks PlayStationi omanikele kindlasti huvi pakkuda. “Detroit: Become Human” oli eelmisel aastal üks Sony suurimaid eksklusiivmänge ning see võeti ka kriitikute poolt üsna hästi vastu. Kuna tegu on Deluxe Editioniga, siis tuleb sellega kaasa ka põnevusmäng “Heavy Rain”. Pole ju üldse paha!

“Detroit: Become Human” on loopõhine põnevusmäng, mille tegevus toimub lähitulevikus, kus inimesed on loonud ennast teenima ja abistama androidid. Mängus vaadeldakse, mis saab siis, kui robotid enam inimestega koostööd teha ei taha.

Juulikuu PS Plusi mängud on seega “Detroit: Become Human” ja rallimäng “Horizon Chase Turbo”. PS Plus teenuse tellijad saavad mänge alla laadida 2. juulist kuni 5. augustini.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.