Mängud

Parimad PlayStation 4 mängud on praegu võimsalt alla hinnatud

Tundub, et vanemaid masinaid hakatakse vaikselt erru saatma.Foto: Sony

Rubriiki toetab

PlayStationi e-poes on hetkel käimas suur soodusmüük, mille raames on võimalik mitmed kõrgelt hinnatud mängud kätte saada tõsiselt heade hindadega.

Näiteks 2018. aastal ilmunud võrratu “Marvel’s Spider Man” on praegu poole odavam ja maksab 25 eurot. Loopõhine seiklusmäng “Detroit: Become Human” on hinnast kaotanud 67% ja maksab 13 eurot. Paari aasta taguse legendaarse “Shadow of the Colossuse” uuendatuv versiooni saad 40 euro asemel kätte kümnekaga.

Suurepärane 2018. aasta “God of War” maksab praegu 15 eurot ning “Days Gone’i” saad 70 euro asemel kätte 20 euroga. Eelmisel aastal ilmunud veider, kuid hea “Death Stranding” on hinnast kaotanud poole ja maksab 30 eurot. Alles hiljuti ilmunud “Dreamsi” saad 30 euro asemel 20 euroga ja väikese hinnalanguse on saanud ka “The Last of Us: Part II”, mis maksab 70 euro asemel 60 eurot.

Lisaks PlayStation 4 eksklusiivmängudele saab soodsalt kätte kateisi teoseid. Näiteks “FIFA 20” maksab ainult 5 eurot. “Assassin’s Creed Odyssey” saad 70 euro asemel kätte 20 euroga ja selle mängu kõikide lisadega “Gold Editioni” hind on kukkunud 100 eurolt 35 euro peale. Nii “Far Cry 5” kui ka “Far Cry New Dawni” sisaldava kogumiku saad kätte 100 euro asemel 20 euroga ja “Ghost Recon Breakpointi” hind on langenud 70 eurolt samuti 20 euro juurde.

Vanemaid mänge antakse ära veel paremate hindadega. Tõsiselt hea “Sleeping Dogs: Definitive Edition” maksab praegu kõigest 4,50 eurot. Kriminaalselt alahinnatud tulistamismängu “Titanfall 2” eriversiooni “Ultimate Editioni” eest maksad praegu 6 eurot. 2013. aasta “Tomb Raideri Definitive Editioni” saad kätte ainult kolme euroga.

Lisaks mainitud pakkumistele on PlayStationi e-poes veel palju soodsaid diile ja võimsalt on alla hinnatud ka paljud VR-mängud. Soome e-poe soodushindadele saad pilgu peale visata siin, kuid allahindlused kehtivad ka teistes regioonides.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.