Mängud

PlayStation 5 tõenäolised hinnad lekkisid ja need pole üldse nii kõrged

Sony toob müügile plaadimängijaga ja plaadimängijata PlayStation 5. Eestis saab praegu osta ainult plaadimängijaga konsooli. Foto: Sony

Varasemalt Sony toodete kohta vettpidavat infot avalikustanud lekitaja väidab, et PlayStation 5 ilmub 20. novembril ning digitaalse ja plaadimängijaga konsooli hinnavahe saab olema 100 eurot.

IronManPS5 kirjutab Twitteris, et 20. novembril jõuab PlayStation 5 plaadimängijaga versioon müügile hinnaga 499 eurot. Plaadimängijata konsool ilmub samal kuupäeval hinnaga 399 eurot.

Lekkes mainitud konsooli ilmumiskuupäev ja hind tunduvad tõepoolest üsna realistlikud. Ka meie oleme varem spekuleerinud, et PlayStation 5 hind jääb tõenäoliselt 500 euro juurde.

Kõnekas on ka asjaolu, et aasta üks oodatumaid mänge “Cybperpunk 2077” lükati hiljuti edasi ja ilmub nüüd ametlikult 19. novembril. Juba on kinnitatud, et see mäng saab järgmise põlvkonna konsoolidel olulise uuenduse ning “Cyberpunk” on piisavalt suure kaliibriga teos, mis aitaks PlayStation 5 ja Xbox Series X-i müügiedule kaasa.

IronManPS5 väidab, et teab ka erinevate PlayStation 5 lisatarvikute hindasid. Tema sõnul hakkab DualSense pult maksma 60 eurot ja pultide laadimisdokk 30 eurot. HD kaamera hinnaks saab väidetavalt samuti 60 eurot ja 3D audiot toetavad kõrvaklapid hakkavad maksma 179 eurot.

PlayStation 5 ja Xbox Series X jõuavad müügile aasta lõpus. Vaata siit, kumb masin on teisest võimsam, vähemalt paberil.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.