Mängud

PlayStation 5 tuleb tõenäoliselt müügile plaanitust oluliselt odavamalt

PlayStation 5 on Eestis meeletult populaarne.Foto: Sony

Gamereactor kirjutab, et neile teadaoleva siseinfo põhjal pidi PlayStation 5 turule tulema Xbox Series X-ist oluliselt kallima hinnaga, kuid odav Xbox Series S on sundinud Sonyt plaane muutma.

Microsoft avalikustas äsja, et firma järgmise põlvkonna konsoolide lipulaev tuleb müügile 499-eurose hinnasildiga. Lisaks sellele kuulutati välja ka tehniliselt tagasihoidlikum Xbox Series S, mis maksab kõigest 299 eurot.

Kuuldavasti on Sonyle pinnuks silmas just odavam Series S. Väidetavalt plaanis Sony algselt PlayStation 5 müügile tuua isegi Series X-ist oluliselt kõrgema hinnaga, kuid nüüd on need plaanid muutunud.

Sony toob müügile kaks PlayStation 5 versiooni. Üks tuleb koos plaadimängijaga, teine ilma. (C) Foto: Sony

Gamereactorile teadaoleva info põhjal hakkab füüsilise meedia mängijaga PlayStation 5 maksma Series X-iga sama palju, 499 eurot. Plaadilugejata konsool tuleb väidetavalt müügile 399 euroga.

See tundub igati loogiline. Sony ei soovi kindlasti välja tulla Microsoftist kallima konsooliga. Teisalt ei ole neil mõtet pakkuda ka Series S-ist odavamat masinat, sest mõlemad PlayStation 5 versioonid on Xbox Series S-ist oluliselt võimsamad.

Muide, juba täna on tegelikult võimalik hakata ühte PlayStation 5 versiooni eeltellima. Selle eest pead küll maksma ülikõrget hinda, aga võimalus on olemas. Lisaks sellele saad ühes Eest e-poes teha PlayStation 5-le juba 1-sendise sissemakse.

Oleme pannud kokku ka põhjaliku ülevaate, kus seletame lahti, kuidas erinevad Xbox Series X ja Series S ning kellele on need konsoolid mõeldud. Muide, Eestis on juba võimalik ka mõlemat uut Microsofti konsooli mõistliku hinnaga eeltellida.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.