Mängud

PlayStation Plusi tellijad saavad aprillis tasuta suure PlayStation 4 hiti ja uhiuue videomängu

Foto: Sony Bend

Rubriiki toetab

Sony avalikustas kolm mängu, mille PlayStation Plusi mänguteenuse tellijad saavad aprilli jooksul lisatasuta alla tirida.

Üks suurimaid tasuta pakutavaid mänge on 2019. aastal eksklusiivselt PlayStation 4 peale ilmunud avatud maailmaga märuli “Days Gone”. Mängija kehastub endiseks mootorratturiks, kes üritab zombiapokalüpsise ajal leida üles oma kadunud abikaasa.

Ilmudes sai “Days Gone” kriitikutelt kesist tagasisidet, kuid viimase kahe aasta jooksul on mäng suutnud oma maine rehabiliteerida. Mängijad leiavad, et arvustajad olid “Days Gone’i” vastu veidi liiga karmid: esmapilgul üsna geneerilise zombiloo taustal on siin peidus igati kvaliteetne videomäng.

Ka mina julgen “Days Gone’i” soovitada. Tõsi, algus tundub küll veidi igavapoolne ja ehk ka ülemäära raske, kuid peagi muutub mängupilt mitmekesisemaks ja lugu kaasahaaravamaks. Anna “Days Gone’ile” võimalus, eriti kui PS Plusi tellijana saad selle kätte lisatauta.

Teine Plusi tellijatele tasuta pakutav mäng on “Oddworld: Soulstorm”, mille Plusi kasutajad saavad lisatasuta kätte mängu ilmumise kuupäeval 6. aprillil. Tegu on 2,5-dimensioonilise külgvaates platvormimänguga, kus mängija ülesandeks on päästa orjusest tulnukas Abe ja tema kaaslased.

Kolmanda tasuta mänguna pakutakse Plusi tellijatele märulit “Zombie Army 4: Dead War”. Natsid on zombidena surmasuust välja roninud, sinu ülesanne selle probleemiga tegeleda.

PlayStation Plusi tellijad saavad ülalmainitud mängud kätte alates 6. aprillist. Seni on veel saadaval märtsikuu tasuta mängud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.