Mängud

PlayStation Plusi tellijad saavad oktoobris tasuta automängu ja põneva vampiirirollika

"Need for Speed Paybacki" saavad PlayStation Plusi tellijad alla laadida alates 6. oktoobrist.Foto: EA

PlayStation avaldas mängud, mille PlayStation Plus teenuse tellijad saavad oktoobris lisatasuta alla laadida.

Esimene tasuta mäng on autofännidele mõeldud “Need for Speed Payback”, mis ilmus 2017. aastal. Tegu ei ole küll kõige kõrgemalt hinnatud “Need for Speedi” mänguga, kuid mäng on PlayStation Plusi tellijatele saadaval tasuta – huvilised saavad ise tasuta järele proovida, mida see endast kujutab.

Teine mäng, mida pakutakse lisatasuta, on tõsiselt alahinnatud pärl “Vampyr”. Tegu on “Life is Strange’i” mänguseeria loojate rollimänguga, milles mängija kehastab äsja vampiiriks muudetud kirurgiks. Kas verejanu leevendamiseks on õigustatud patsientide ja teiste linnaelanike tapmine või kaalub arsti elukutse selle üle? “Vampyr” on täis mitmeid keerulisi moraalseid valikuid.

Mängija peab välja selgitama, kes ja miks ta vampiiriks muutis. Seda tehes on avastamiseks lahti suur osa 1918. aasta Londonist, kust ei puudu ka mitmed kõrvallood ja missioonid. Kuigi “Vampyri” märul pole just kõige nauditavam, siis selle mängu ülesehitus paneb mängija mitmete keeruliste valikute ette, mis oluliselt mõjutavad mängu käiku.

“Need for Speed Payback” ja “Vampyr” on PlayStation Plusi tellijatele saadaval alates 6. oktoobrist. Seni on võimalik veel tasuta alla laadida septembrikuu mänge.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.