Mängud

PlayStation võib saada kasuliku funktsiooni, mis lubab mängijatel ise virtuaalseid turniire korraldada

Kasulik kõigile, kes huvituvad e-spordist.Foto: Sony

Rubriiki toetab

Patendidokumendid reedavad, et Sony töötab uue PlayStation 5 jaoks mõeldud tarkvara kallal, mille abil on võimalik videomängudes läbi viia mitmekülgseid turniire ja võistlusi.

Uus tarkvara võimaldaks korraldada nii väiksemaid võistlusi kui ka suuremaid e-spordi turniire. Näiteks saaksid käputäis mängijaid isekeskis püsti panna väiksema võistluse, kuid ka ettevõtetel oleks võimalik läbi viia pikaajalisi võistlusi, mis hõlmavad tuhandeid mängijad ja mitmeid erinevaid mänge.

Patendidokumentide põhjal selgub, et uue funktsiooniga tuleksid kaasa kõik vajalikud tööriistad mitmesuguste turniiride korraldamiseks. Hallata saab näiteks kutseid, ajaplaneerimist, erinevaid turniiritüüpe, reegleid, matšide ajalist kestust, raskusastmeid ning erinevaid kaarte ja sätteid, mis on spetsiifilised kindlatele mängudele.

PlayStationi turniirisüsteemi loomine ei oleks Sony poolt täiesti ootamatu samm. Mõne aja eest omandas Sony kaklusmängude e-spordiliiga EVO ning EVO 2021 algab 6. augustil. On ilmselge, et PlayStation üritab e-spordis jalga ukse vahele saada ning seda aitaks kindlasti saavutada tööriista loomine, mis lubab kiiresti ja lihtsalt võistlusi korraldada.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.