Rubriigi toob sinuni  Sponsor

PlayStationi digitaalseid mänge saab nüüd osta ka Eesti krediitkaardiga

Täiendatud: Hetkel tundub, et Eesti krediitkaardid toimivad üksnes Soome kontode alt, kasutajate sõnul Suurbritannia kontode puhul aga Eesti krediitkaart ei toimi.

Originaal: PlayStation Networkist saab nüüd digitaalselt mänge osta ka Eesti krediitkaardiga. See tähendab, et enam ole selleks vaja kasutada tüütuid koodikaarte või PayPali kontot, mis peab olema registreeritud mõnda välisriiki.

See teeb PlayStaton 4 mänge ostmise digitaalselt oluliselt mugavamaks. PlayStation 4 peal on mitmikmängu mängimiseks vajalik PlayStation Plus teenuse olemas, mille jaoks pidid kõik Eesti kasutajad varem koodikaarte ostma.

Testisime seda ise Swedbanki krediitkaardi ja PlayStationi Soome kontoga, tegime testostu ja see tõesti töötab. Lihtsalt lisa maksevahendiks Eesti krediitkaart ja saad seda kasutama hakata.

Eesti krediitkaardi toimimist PSN-is on meile kinnitanud ka mitmed poe eestlastest kasutajad.

Sony pood oli viimane suurem digitaalne mängupood, kus sa pidid endiselt ostma mänge koodikaardiga. Microsofti konsooli Xboxi ja Nintendo Switchi poes saab samuti kasutada Eesti krediitkaarte, samuti Steami arvutimängupoes.

Millal täpselt see uuendus lisandus on veel ebaselge, aga hea on see, et nüüd igaljuhul see toimib.