Mängud

PlayStationi pulte võib tulevikus saada juhtmevabalt laadida

PlayStation 5 uus pult on mugav ja uuenduslik, aga...Foto: Sony

Rubriiki toetab

Uued patendidokumendid annavad aimu, et Sony töötab lisaseadme kallal, mille abil on võimalik PlayStationi pulte juhtmevabalt laadida.

Dokumentidest selgub, et juhtmevaba laadimine jõuab PlayStationi pultideni lisaseadme abil, mille saab kinnitada puldi tagumisele küljele. Lisaks induktsioonlaadijale on seadmesse sisse ehitatud ka lisanduvaid nuppe, mille funktsiooni saavad mängijad ise määrata.

Induktsioonlaadimist lubav lisaseade kinnituks puldi tagumisele küljele.Foto: Engadget

Tundub, et tegu on juba eksisteeriva PlayStationi puldi lisaseadmega, mille saab kinnitada puldi külge ning mis lisab sellele kaks uut nuppu. Juurde on lisatud juhtmeta laadimise võimalus, mis teeks mängijate elu kindlasti mugavamaks.

Patendidokumentides nähtavatel joonistel on küll kujutatud PlayStation 4-ga kaasa tulevat DualShock 4 pulti ja mitte järgmise põlvkonna DualSense pulti, mis hakkab kaasas käima PlayStation 5-ga. Siiski, kuid Sony töötab pultide juhtmeta laadimist lubava seadme kallal, siis on raske uskuda, et see ei ole ühilduv PlayStation 5 puldiga.

Sony siseallikate info kohaselt võime PlayStation 5 näha juba järgmisel nädalal. Ehk kuuleme siis uut infot ka DualSense puldi kohta.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.